İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Tasarım : +90 536 493 97 67
 Muhasebe : +90 539 663 54 11

info@kutahyaserigrafi.com
grafik@kutahyaserigrafi.com
siparis@kutahyaserigrafi.com

Fuat Paşa Mah. Fettah Söğütleri Cad. No : 35 / 1
Kütahya / Merkez

Sıkça Sorulan Sorular

Kutahyaserigrafi.com üzerinden isterseniz üyelik oluşturarak veya direk sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz.
Adetli siparişleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kutahyaserigrafi.com üzerinden verilmiş olan siparişler özenle paketlenip alıcı adrese anlaşmalı kargo yoluyla gönderilecektir.

Firmamıza göndereceğiniz tasarımlar baskıya uygun hale getirilip sizin onayınız sonrasında serigrafi baskı yöntemi ile ürüne uygulanarak tarafınıza gönderilir.

sipariş verirken kredi kartı, banka kartı, kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme:

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme işlemleriniz, 128bit SSL güvenli şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir.

Ayrıca kredi kartı ile yapılan alışverişlerinizi 3D Secure uygulaması sayesinde güvenle yapabilirsiniz. Sizden başka kimse onayınız olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapamaz.

Dağıtım ağımız, Türkiye sınırları içinde en fazla noktaya dağıtım yapan ilgili  kargo firmaları ile  dağıtım ağı ile sınırlıdır.

Telefon, Whatsapp , Mail ve sosyal medya üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınızı telefon yolu ile sorabilirsiniz. Ayrıca kutahyaserigrafi.com ‘a üye olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Shopping Cart